متن های زیبا

به غضنفر میگن با "آجر" جمله بساز, میگه ایلده با آجر که جمله نمی سازن, با آجر دیوار می سازن قدم تازه ای برداشتن... این چیزی است که مردم بیشتر از آن میترسند." داستایوسکی دستان تو گرم ترین تصمیمی ست که برای همیشه گرفته ام

اس ام اس جدید

پسره پست گذاشته:"دختر هرچی لوس تر،دوس داشتنی تر" براش کامنت گذاشتم:"میسه الاخ گوس دلاز من باسی؟" بلاکم کرد. اصلا انتظار نداشتم یه دختر دوس داشتنیو بلاک کنه!

پیامک باحال و جذاب

به روزهای سخت که رسید… بسیاااار تفاوت داشت!!! آنکس که در روزهای خوب بامن… بسیار تفاهم داشت…!

متن و جملات زیبا

پاهایت را بگذار اینجا ... درست روی قلبم ... ببخش مرا ... چیز دیگری نداشتم که فرش قدومت کنم .. آهسته قدم بردار اینجا تار و پود این فرش قرمز پر از گل احساسم است ... !

اس ام اس عاشقانه

شده در خلوت تنهایی خود یاد یک خاطره شادت بکند لرزه بر قلب و دلت اندازد.... تویی آن خاطره ی خلوت تنهایی من... از خدا می خوام توی زندگی موانع رو از سر راهت برداره ... چون خر نمی تونه مثله اسب از روی موانع بپره !! دو تا خانوم داشتن با خاطرات لاغریشون واسه هم افه میومدن. اولی می گه من اونقدر لاغر بودم که وقتی می رفتم حموم مامانم با یه چیزی روی چاه رو می پوشوند تا من توی چاه نیفتم. دومی می گه این که چیزی نیست، من یه بار یه آلبالو رو با هسته قورت دادم، همه ی فامیلامون می گفتن اوا زری خانوم چند ماهه حامله ای؟

/ 0 نظر / 25 بازدید